O nás

Kdo jsme

Jmenuji se Petr Zábranský a jsem zakladatelem studia WEBOVNA. V dřívější době jsem pracoval a podnikal v oblasti reklamy a marketingu. Ve svém volném čase jsem se naopak věnoval spíše techničtějším oborům jako je programování.

Touha spojit příjemné s užitečným a dělat práci, která mě baví a naplňuje, mě přivedla k myšlence využít zkušeností z obou oborů a otevřít si malou IT firmu zaměřenou na tvorbu webových stránek. Tak vzniklo v dubnu 2024 studio WEBOVNA.

Naše vize

Hlavní myšlenkou bylo vytvořit systém, který by dokázal generovat kvalitní webové stránky za takovou cenu, kterou by byli ochotni zaplatit i začínající podnikatelé, drobní živnostníci nebo různé zájmové skupiny, kterým se investice do drahých webových stránek nevyplatí.

Dosáhnout bychom toho chtěli především efektivními pracovními postupy a moderním řízením celé firemní agendy. Naším cílem je nabízet služby za příznivé ceny i při dodržení maximální možné kvality a vše neustále vylepšovat.

Jak fungujeme

Pracujeme v malém týmu a preferujeme komunikaci on-line formou. Nám i zákazníkům se tak daří efektivně využívat svůj čas, což se promítá jak do příznivých cen z naší strany, tak i skutečně vynaložených nákladů ze strany zákazníka.

Za klíčové faktory efektivní práce potom považujeme jednoduchost, logiku a systém. Snažíme se co nejvíce procesů zjednodušovat, unifikovat a automatizovat. Ve velké míře nám v tom pomáhá také umělá inteligence.